The black tower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The school of magic
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 oborit cu vas s nogu...

Ići dole 
+3
*Harry Potterka*
Lord Nix
Missy
7 posters
AutorPoruka
Missy
1 godina
1 godina
Missy


Broj poruka : 7
Godina : 28
Lokacija : you can find me on the streets
points :
oborit cu vas s nogu... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100oborit cu vas s nogu... Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.05.2008

oborit cu vas s nogu... Empty
PočaljiNaslov: oborit cu vas s nogu...   oborit cu vas s nogu... I_icon_minitimeNed Maj 18, 2008 9:16 pm

Twisted Evil
ok, samo sala je naslov....
ja sam Missy, imam 12,5 godina. Slusam hip hop... i nekada metalicu...
tako se i oblacim...
ovako malo sam senuta... govore mi cesto da ne kopcam nista.... onda da sam smotana...
u nekim slucajevima znam biti pre iskrena, sto me dovede u poziciju babe roge... iskrenost zna biti i dobra i losa strana... ali sta cu kad ne mogu sutiti...
po mom pisanju, mislim da ste tribali zakljuciti da nisam zagrebcanka... ali nisam ni splicanka nego hercegovka... molim vas ne mojte mi govoriti da sam bosanka, jer bosunu podnosim....
eto ja sam se malo napisala... sada...
Nazad na vrh Ići dole
http://funfantasy.hot4um.com
Lord Nix
Direktor, Profesor Astronomije, i Glavešina Okovgroma.
Direktor, Profesor Astronomije, i Glavešina Okovgroma.
Lord Nix


Broj poruka : 299
points :
oborit cu vas s nogu... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100oborit cu vas s nogu... Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.04.2008

oborit cu vas s nogu... Empty
PočaljiNaslov: Re: oborit cu vas s nogu...   oborit cu vas s nogu... I_icon_minitimeNed Maj 18, 2008 9:18 pm

Dobro hercegovko dobro dosla!!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://theblacktower.serbianforum.info
*Harry Potterka*
Profesor prebacivanja
Profesor prebacivanja
*Harry Potterka*


Broj poruka : 92
points :
oborit cu vas s nogu... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100oborit cu vas s nogu... Right_bar_bleue

Datum upisa : 25.04.2008

oborit cu vas s nogu... Empty
PočaljiNaslov: Re: oborit cu vas s nogu...   oborit cu vas s nogu... I_icon_minitimeNed Maj 18, 2008 9:21 pm

Dobrodosla... flower
Nazad na vrh Ići dole
... teich ... <3
Profesor Predskazivanja
Profesor Predskazivanja
... teich ... <3


Broj poruka : 148
points :
oborit cu vas s nogu... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100oborit cu vas s nogu... Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.04.2008

oborit cu vas s nogu... Empty
PočaljiNaslov: Re: oborit cu vas s nogu...   oborit cu vas s nogu... I_icon_minitimeNed Maj 18, 2008 9:28 pm

Missy ::
Twisted Evil
ok, samo sala je naslov....
ja sam Missy Dora... , imam 12,5 godina 15. Slusam hip hop... i nekada metalicu...
tako se i oblacim... metal i rock... a nosim uglavnom crno... Very Happy pa me chesto nazivaju darkericom...
ovako malo sam senuta... govore mi cesto da ne kopcam nista.... onda da sam smotana... pa biti shenut je posve pozitivno, makar kod mene... a za smotanost... sve smo mi plavushe u dushi...
u nekim slucajevima znam biti pre iskrena, sto me dovede u poziciju babe roge... iskrenost zna biti i dobra i losa strana... ali sta cu kad ne mogu sutiti...
po mom pisanju, mislim da ste tribali zakljuciti da nisam zagrebcanka... ali nisam ni splicanka nego hercegovka... molim vas ne mojte mi govoriti da sam bosanka, jer bosunu podnosim....
eto ja sam se malo napisala... sada...

emmm... pa nisu ti tu vechinom purgeri i splichani... iako ima dosta nas Hrvata...

welcome mawa...
Nazad na vrh Ići dole
Missy
1 godina
1 godina
Missy


Broj poruka : 7
Godina : 28
Lokacija : you can find me on the streets
points :
oborit cu vas s nogu... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100oborit cu vas s nogu... Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.05.2008

oborit cu vas s nogu... Empty
PočaljiNaslov: Re: oborit cu vas s nogu...   oborit cu vas s nogu... I_icon_minitimeNed Maj 18, 2008 9:36 pm

tnx, svima na dobrodoslici Surprised
Nazad na vrh Ići dole
http://funfantasy.hot4um.com
Moony
Profesor Odbrane od Mračnih Veština i Glavešina Kastersa
Profesor Odbrane od Mračnih Veština i Glavešina Kastersa
Moony


Broj poruka : 162
Lokacija : Sharing cabinet with Remus
points :
oborit cu vas s nogu... Left_bar_bleue50 / 10050 / 100oborit cu vas s nogu... Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.04.2008

oborit cu vas s nogu... Empty
PočaljiNaslov: Re: oborit cu vas s nogu...   oborit cu vas s nogu... I_icon_minitimeNed Maj 18, 2008 11:30 pm

Cao, Missy!

Dobrodosla!
cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://landersova.deviantart.com/gallery/
Mara Jade Skywalker
1 godina
1 godina
Mara Jade Skywalker


Broj poruka : 47
Godina : 30
Lokacija : Jedy Academy with Anakin
points :
oborit cu vas s nogu... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100oborit cu vas s nogu... Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.05.2008

oborit cu vas s nogu... Empty
PočaljiNaslov: Re: oborit cu vas s nogu...   oborit cu vas s nogu... I_icon_minitimePon Maj 19, 2008 3:24 pm

Welcome Missy
Nazad na vrh Ići dole
http://csisrbija.forumb.biz/index.htm
Missy
1 godina
1 godina
Missy


Broj poruka : 7
Godina : 28
Lokacija : you can find me on the streets
points :
oborit cu vas s nogu... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100oborit cu vas s nogu... Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.05.2008

oborit cu vas s nogu... Empty
PočaljiNaslov: Re: oborit cu vas s nogu...   oborit cu vas s nogu... I_icon_minitimePon Maj 19, 2008 5:08 pm

tnx, na dobrodoslici
Nazad na vrh Ići dole
http://funfantasy.hot4um.com
... teich ... <3
Profesor Predskazivanja
Profesor Predskazivanja
... teich ... <3


Broj poruka : 148
points :
oborit cu vas s nogu... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100oborit cu vas s nogu... Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.04.2008

oborit cu vas s nogu... Empty
PočaljiNaslov: Re: oborit cu vas s nogu...   oborit cu vas s nogu... I_icon_minitimePon Maj 19, 2008 7:28 pm

uvijek... Wink
Nazad na vrh Ići dole
ReficuLa
Prefekt grstinzena
Prefekt grstinzena
ReficuLa


Broj poruka : 28
Godina : 31
points :
oborit cu vas s nogu... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100oborit cu vas s nogu... Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

oborit cu vas s nogu... Empty
PočaljiNaslov: Re: oborit cu vas s nogu...   oborit cu vas s nogu... I_icon_minitimeNed Jun 15, 2008 11:58 pm

A shta li ti je adna Bosna skrivila?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





oborit cu vas s nogu... Empty
PočaljiNaslov: Re: oborit cu vas s nogu...   oborit cu vas s nogu... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
oborit cu vas s nogu...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The black tower :: General :: Upoznavanje-
Skoči na: