The black tower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The school of magic
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 A Lucifer A

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
ReficuLa
Prefekt grstinzena
Prefekt grstinzena
ReficuLa


Broj poruka : 28
Godina : 31
points :
A Lucifer A Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A Lucifer A Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

A Lucifer A Empty
PočaljiNaslov: A Lucifer A   A Lucifer A I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 12:29 am

Hallo. Reficula, Mia, G?O?S, kako hotjete. Iz Srbije sam.... To je to.
Tachnije, Srbija KSh.Idem u Gimn. `92.-o. Zaludjena sam internetom, muzikom i knjizhevnoshtju, iako sam upisala informatichki smer, planiram otitji i upisati Filoloshki Fakultet. Losha strana mi je to shto palim, dobra ne pijem, slusham svu muziku, ali uglavno mmetal. Preferiram gothic metal. Vetj sam rekla da sam zaludjena muzikom i stojim iza toga da je bez nje zhiot nemogutj. Stajling uglavnom crna, plava, crvena garderoba... Mnogi mi zameraju shto mi je najbolji prijatelj pozer, ali meni se jebe za sve njih, on mi je najbolji od prvog razreda osnovne i tako tje i ostati, a bolji je od mnogih metalaca i rokera /rokerki koje/koji su proshli kroz moj zhivot. U svakom sluchaju, njegove roditelje mozhee gledati u kutji snova.
I to bi bilo to.
Nazad na vrh Ići dole
Moony
Profesor Odbrane od Mračnih Veština i Glavešina Kastersa
Profesor Odbrane od Mračnih Veština i Glavešina Kastersa
Moony


Broj poruka : 162
Lokacija : Sharing cabinet with Remus
points :
A Lucifer A Left_bar_bleue50 / 10050 / 100A Lucifer A Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.04.2008

A Lucifer A Empty
PočaljiNaslov: Re: A Lucifer A   A Lucifer A I_icon_minitimePet Maj 09, 2008 8:30 pm

Ciao!
Welcome! Very Happy

Moram priznati da smo zaludjene slicnim stvarima- internet, muzika, knjizevnost...Ko ti je omiljeni pisac, pesnik?

Sto se tice prijatelja, jedna od mojih najboljih drugarica slusa narodnjake, i ne bih je menjala ni za sta u zivotu.

Ljudi koji nipodistavaju druge zbog muzickog opredeljenja su...pa...hmm..treba da odrastu.
Nazad na vrh Ići dole
http://landersova.deviantart.com/gallery/
ReficuLa
Prefekt grstinzena
Prefekt grstinzena
ReficuLa


Broj poruka : 28
Godina : 31
points :
A Lucifer A Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A Lucifer A Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

A Lucifer A Empty
PočaljiNaslov: Re: A Lucifer A   A Lucifer A I_icon_minitimePet Maj 09, 2008 10:28 pm

Pisac - volim skoro sve pisce humanizma i renesanse, Krimi pisce , naj Robet Ladlam mozhda, Volim horore, Volim i antiku...
Pesme, pa vishe volim ove domatje pesminke, Desanka, J.J.Zmaj - Djulitji uveoci, ... Od stranih Johan Volfgang Gete i Edgar Alan Po-anabel Li.
Nazad na vrh Ići dole
... teich ... <3
Profesor Predskazivanja
Profesor Predskazivanja
... teich ... <3


Broj poruka : 148
points :
A Lucifer A Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A Lucifer A Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.04.2008

A Lucifer A Empty
PočaljiNaslov: Re: A Lucifer A   A Lucifer A I_icon_minitimeSub Maj 10, 2008 10:23 am

ReficuLa ::
Hallo. Reficula, Mia, G?O?S, kako hotjete. a ja dora... Iz Srbije sam.... To je to.
Tachnije, Srbija KSh. Hrvatska, zagreb... Idem u Gimn. ja u ekonomsku... `92.-o. '93... Zaludjena sam internetom, muzikom i knjizhevnoshtju, iako sam upisala informatichki smer, planiram otitji i upisati Filoloshki Fakultet. emmm... ja volim chitat... ali ne sve... uglavnom ove moderne romane... i neshto s magijom... Losha strana mi je to shto palim, dobra ne pijem, slusham svu muziku, ali uglavno mmetal. ja sam neshto malo na metalu... ne pushim... ali znam popit po chashu kada sam vani s drushtvom... ali vrlo rjetko... Preferiram gothic metal. Vetj sam rekla da sam zaludjena muzikom i stojim iza toga da je bez nje zhiot nemogutj. slazhem se... Stajling uglavnom crna, plava, crvena garderoba... crna garderoba... Mnogi mi zameraju shto mi je najbolji prijatelj pozer, ali meni se jebe za sve njih, on mi je najbolji od prvog razreda osnovne i tako tje i ostati, a bolji je od mnogih metalaca i rokera /rokerki koje/koji su proshli kroz moj zhivot. U svakom sluchaju, njegove roditelje mozhee gledati u kutji snova.
I to bi bilo to.

welcome...
( iako si doshla prije mene... Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
ReficuLa
Prefekt grstinzena
Prefekt grstinzena
ReficuLa


Broj poruka : 28
Godina : 31
points :
A Lucifer A Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A Lucifer A Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

A Lucifer A Empty
PočaljiNaslov: Re: A Lucifer A   A Lucifer A I_icon_minitimeSub Maj 10, 2008 1:10 pm

Hwala, takodje, good ideja za uporedjivanje.
Nazad na vrh Ići dole
... teich ... <3
Profesor Predskazivanja
Profesor Predskazivanja
... teich ... <3


Broj poruka : 148
points :
A Lucifer A Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A Lucifer A Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.04.2008

A Lucifer A Empty
PočaljiNaslov: Re: A Lucifer A   A Lucifer A I_icon_minitimeNed Maj 11, 2008 11:11 am

hwala...

ma to imam obichaj na svim forumima...
Nazad na vrh Ići dole
jelena93
1 godina
1 godina



Broj poruka : 2
points :
A Lucifer A Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A Lucifer A Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.06.2008

A Lucifer A Empty
PočaljiNaslov: Re: A Lucifer A   A Lucifer A I_icon_minitimeUto Jun 24, 2008 1:14 am

U koju osnownu si ishla? poshto sa i ja iz KSha ja u Wuk ti?
Nazad na vrh Ići dole
ReficuLa
Prefekt grstinzena
Prefekt grstinzena
ReficuLa


Broj poruka : 28
Godina : 31
points :
A Lucifer A Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A Lucifer A Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

A Lucifer A Empty
PočaljiNaslov: Re: A Lucifer A   A Lucifer A I_icon_minitimePon Jun 30, 2008 8:12 pm

wuk, koje si odeljenje bila?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





A Lucifer A Empty
PočaljiNaslov: Re: A Lucifer A   A Lucifer A I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
A Lucifer A
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The black tower :: General :: Upoznavanje-
Skoči na: